Dámske kabelky, tašky a galantéria ARA

Moderné a kvalitné dámske kabelky a tašky. Nájdete u nás dámske kabelky, kabelky cez plece a iné dámske tašky značky ARA, doplnené koženými rukavicami a galantériou.

Od praktickej tašky do ruky po elegantné dámske kabelky cez rameno až po praktické dámske kabelky na plece: Nechajte si predstaviť v internetovom obchode najnovšie modely dámskych kabeliek Ara a zadovážte si svoju novú obľúbenú tašku!

Dámske kabelky ARA online

Kabelka Ara sa stane praktickým spoločníkom, ktorý vás sprevádza, kamkoľvek sa chystáte. Kabelka výborne poslúži, keď potrebujete mať všetko potrebné pri sebe, navyše zvýrazní ženskosť a doplní váš outfit.
Každá kabelka značky Ara je originál. Kabelky Ara využijete v bežný deň s ležérnym outfitom, ale aj pri výnimočnej príležitosti v elegantnom odeve. Na každú je vhodná iná a je len na vás, ktorú si vyberiete.

Kabelky cez telo

Väčšie tašky cez rameno, ktoré okrem remienkov na držanie v ruke majú aj remienok na prehodenie si kabelky cez plece. Tieto kabelky cez rameno (cez telo) sú známe svojou nízkou hmotnosťou, skvelým vnútorným usporiadaním a využitím pre voľnočasové aktivity, pri ktorých máte obe ruky voľné.

Shopper mestské kabelky Ara

Sú to tzv. mestské kabelky, či “shopper bags¨ kde sa vám okrem bežných vecí zmestí aj malý nákup, dáždnik, či kniha na čítanie do autobusu. Takéto kabelky ocenia najmä aktívne dámy, ktoré neradi strácajú čas a všetko potrebné chcú mať vždy pri sebe.

Malé kabelky cez rameno

Potrebujete so sebou vziať len pár nevyhnutných drobností a veľká kabelka by vám mohla byť na obtiaž? Riešením sú malé kabelky cez rameno. Splnia svoju funkciu a zároveň vám nebudú na príťaž. Hodia sa k letným šatám, aj k nohaviciam.

Elegancia v čiernom

Nekonečné množstvo vyhotovení a každá je iná. Na obchodné stretnutie, do práce, výnimočnú udalosť, aj pre bežný deň. Klasická čierna kabelka - elegantná a tajomná, čo nikdy nesklame.

Výrazné doplnky a minimalizmus

Prešívanie, pracky, retiazky, strapce. Sú to práve doplnky, ktoré z každej kabelky robia naozaj originálny kúsok. Alebo máte radšej minimalistické spracovanie? Pre dámy, ktoré obľubujú jednoduchosť sú tu kožené kabelky, v ktorých sa skĺbi kvalitný materiál s jednoduchým dizajnom.

MOJE KONTO
a Prihlásenie na odber Newsletteru

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.