O značke ara

Moderné pánske a dámske topánky s mimoriadnou formou a vysokou kvalitou. V ponuke značky Ara sme lídrom na slovenskom trhu. Obuv Ara má v sebe dômyselne zakomponované módne trendy.

Komfortná obuv, ktorá využíva prírodný materiál, vyváženú konštrukciu, perfektné vypracovanie, anatomické kopytá, pohodlné podpätky a gélové stielky, ktoré tlmia nárazy a chránia chrbticu.

Kvalitná obuv, ktorá sadne na všetky typy chodidla

  • Topánky Ara sú v piatich šírkových variáciách: F 1/2 - topánky pre úzke chodidlo, G - obuv pre normálnu šírku chodidla, H a H1/2 pre široké chodidlo, K - obuv vhodná pre širšie a citlivé chodidlo.
  • Dámska obuv od veľkosti 35 až do veľkosti 43
  • Pánska obuv od veľkosti 39 až do veľkosti 47
  • Veľký výber obuvi s membránou GORE-TEX
  • Unikátna technológia. GORE-TEX® membrána je srdcom obuvi ara. Je absolútne vodeodolná, ale zároveň z vnútra vysokopriepustná. Vďaka GORE-TEX® membráne sú Vaše nohy vždy suché a príjemne ohriate.

Zimná obuv s membránou GORE-TEX

Unikátna technológia. GORE-TEX® membrána je srdcom obuvi ARA. Je absolútne vode odolná, ale zároveň z vnútra vysoko priepustná. Vďaka GORE-TEX® membráne je obuv vždy suchá a nohy ohriate.

Membrány GORE-TEX

Sú najkvalitnejšie technologické prostriedky pre dosiahnutie úplného komfortu pre naše nohy. V našich predajniach Vám ponúkame širokú škálu takýchto výrobkov ARA, RIEKER. Ara disponuje najväčšou kolekciou vychádzkovej obuvi v Európe vybavenou touto technológiou . Veľmi zaujímavá obuv je vyrobená z kombinácie materiálov stretch gore-tex. Pot (vlhko) sa vyparí cez stretch rýchlejšie, ako cez useň.

GORE-TEX®

Mimoriadne ľahká a tenká teflonová membrána. Je nepremokavá a zároveň priedušná, pritom však vetru a vode odolná. Samotný materiál je vode odpudivý, jednotlivé póry membrány sú 20.000-krát menšie než kvapka vody a súčasne 700-krát väčšie než molekuly vodnej pary (pot). Vetru odolnosť je daná labyrintovou štruktúrou membrány, ktorá predstavuje pre vietor neprekonateľnú prekážku.

GORE-TEX® je materiál zložený z úzkej pórovitej membrány z fluoropolymerov viazané najčastejšie na nylon alebo polyester. Membrána má okolo štyroch biliónov pórov na centimeter štvorcový, tým sa stáva nepriepustnou pre vodu a zároveň umožňuje cez seba výpar. Materiál je teda nepremokavý a vzdušný.

Obuv, v ktorej prejdete všade

Obuv GORE-TEX® ochráni Vaše nohy a udrží ich v suchu, pretože je trvalo nepremokavá a priedušná. Obuv GORE-TEX® je navrhnutá tak, aby poskytla optimálny klimatický komfort pri celej škále outdoorových aktivít.

Hlavné výhody obuvi ARA

  • Dokonalé pohodlie za každého počasia, vo všetkých ročných obdobiach.
  • Optimálna kombinácia priedušnosti a tepelnej izolácie.
  • Nohy zostanú v teple a suchu, lebo ani v extrémnych podmienkach sa v obuvi nehromadí pot.
  • Obuv je trvalo nepremokavá, a preto neprepúšťa vlhkosť z vonkajšieho prostredia.


V predajniach obuvi Soňa nájdete túto technológiu v značkách Rieker – RIEKETEX a Ara – GORETEX, 
ktorá má najširšiu ponuku obuvi s uvedenou technológiou.   

Funkcie kvalitnej obuvi značky Ara

 

Komfortné a flexibílne stielky

Optimálna priedušnosť pri chôdzi a vysoká flexibilita týchto topánok vám prinesie lachšiu chôdzu počas dňa.

Lahke ako pierko

Pre tých ktorí sú často na cestách, tento rozdiel značne ocenia. Chodidla menej bolia a nohy nie sú tak rýchlo unavené.

Komfortný streč

Základom je skvele spracovanie strečového materiálu, ktorý sa perfektne prispôsobí tvaru nohy a vytvori príjemný pocit v kĺbovej časti nohy (haluxy).

Gélový vankúšik


 Gélový vankúšik sa nachádza v zadnej časti stielky taky, aby došľap bol mäkší a pri chôdzi uľavil vaši päte.

Šírka lýtka od S po XXL

 V našich čižmách zo strečových materiálov je viac všitý elastický komponent, ktorý napomáha ešte lepšiemu komfortu pri chôdzi.

MOJE KONTO
a Prihlásenie na odber Newsletteru

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.